Klara – kocia mama szuka domku

Klara – kocia mama szuka domku
Data publikacji: 2.11.2018

Klara to nasza kocia mama odchowała fundacyjne kocie oseski Bibi, Bobo i Bebe. Miała wrócić na wolność do stada kotów wolnożyjących na Stokach. Za nim odchowała kitteny i odspaneła po zabiegu sterylizacji minęło trochę czasu, w którym dała nam się poznać jak zupełnie nieagresywna i bardzo nieśmiała kotka. Nigdy nikogo nie udrapnęła, nie ugryzła nawet nie prychnęła. Zawsze spokojna i opanowana jakby chciała nam powiedzieć dajcie mi szansę na lepsze życie i nie każcie wracać do stada. Wprawdzie jestem bardzo nieśmiała i lekko wycofana, ale to nie znaczy, że jak zaufam człowiekowi to się nie otworzę i nie pokaże, jaka ze mnie kocia przylepka i kocia oaza spokoju. Na ten moment potrzebuje dużo czasu i spokoju, powoli wychodzę ze swoje wewnętrznej skorupki i budki, która jest moim domkiem. Jak tylko ktoś przyniesie coś dobrego do jedzonka to wyjdę, aby coś przekąsić. Jak będziesz cicho i spokojnie do mnie mówił, nie będziesz się we mnie wpatrywał jak w obraz i spokojnie wyciągniesz rękę, aby mnie pogłaskać to chętnie skorzystam z tej przyjemności, ale na swoich zasadach, czyli ja ustalę granicę, do której możesz mnie dotykać. A jak Twoje ręce będą delikatne to nawet mogę na chwilę się całkowicie wyluzować. Jestem bardzo czujna i uważna także pamiętaj i na siłę nie przymuszaj mnie do kontaktu.

Klara szuka domku bardzo cichego, spokojnego, cierpliwego i świadomego wrażliwości kociej psychiki. Takiego, który da Klarze czas i pozwoli w jej tempie otwierać się na nowe bodźce. Dobrze, aby domek był na tyle stateczny, aby nie było w nim z byt wielu zmieniających się bodźców, aby nie fundować już Klarze dodatkowego stresu.

Wierzmy, że taki domek gdzieś jest i czeka na taką wrażliwą i spokojną kotkę, która czeka aż los uśmiechnie się do niej i już na zawsze da jej kochających i odpowiedzialnych opiekunów, dla których będzie oczkiem w głowie❤

Klara ma ok. 1,5 roku. Jest wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona, testy FelV i Fiv ujemne, ma czipa i książeczkę zdrowia.

Warunkiem adopcji jest zabezpieczenie balkonu/okien oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, prosimy o kontakt: adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny (po godz. 16:00) z: Magdą 509 581 758 lub Agą 604 268 143.

A może chcielibyście adoptować Klarę wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę nie mniejszą niż 30zł.

To jak? Klara może na Was liczyć? Do dzieła!❤

Klara

Klara2

Klara3

Klara4

Klara-główne