Kaszka
Data publikacji: 17.01.2019

Kaszka ma około dwóch lat. Jest ciekawska i przyjaźnie nastawiona do świata. Interesuje ją wszystko, co słyszy, a zobaczyć nie może…. Gdy coś stuknie w drugim pokoju, zaciekawiona przechyla główkę i czeka na dalszy rozwój wydarzeń, a jeśli on nie następuje – z ogromną gracją zeskakuje z drapaka i skrada do miejsca hałasów. Sprawdza, szuka, węszy.

Kaszka jest typem miziaka. Uwielbia głaski i przytulaski. Gdy jesteśmy w pobliżu i ośmielamy się siedzieć bezczynnie – Kaszka przysuwa się nieznacznie, przetacza z boku na bok, spogląda zalotnie. Zachęca. Kicia lubi zabawy z wędką i innymi fruwającymi akcesoriami. W stosunku do innych naszych kotów trzyma jeszcze niewielki dystans, czasem warknie, czasem pacnie, lecz jakoś tak… bez przekonania.

Szukamy dla Kaszki domku, który zadba o jej zdrowie i bezpieczeństwo. Domku, który i pobawi kotka, i przytuli. Domku – „już na zawsze”

Kaszka jest zdrowa, wykastrowana, testy białaczkowe ma ujemne. Czeka na domek. Bardzo czeka.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Kaszki piszcie pod adres: adoptuj@przytulkota.pl lub dzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 lub Magdy 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Kicię wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać do wiadomość na wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D) — to jedynie 1zł dziennie. To jak? Możemy na Was liczyć? 🙂 Do dzieła!

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC