Jowita

Data publikacji: 15.06.2022

„Cześć! Nazywam się Jowita i szukam domku. Z przyjemnością wskoczę na Twoje kolana i zwinę się w kłębuszek, umilając Ci chwile, gdy zasiądziesz na kanapie. Albo krześle. Albo gdziekolwiek. Jestem bardzo rozrywkowa i uwielbiam się bawić. Kiedy pomachasz mi wędką lub rzucisz piłeczkę – będę w siódmym niebie! Mam nadzieję, że masz sporo kocich zabawek, gdyż je ubóstwiam. Chcę być jedynym kotem w domu i w Twoim sercu. Twoją kocią księżniczką. To jak, pokochasz mnie?”

Jowitka urodziła się w połowie 2017 roku. Jest zdrowa, wykastrowana, zaczipowana i ma ujemne testy FIV/FeLV. Przeszła zabieg sanacji jamy ustnej, gdyż część zębów nadawała się tylko do usunięcia. Jowita chętnie ułoży się na ludzkich kolanach, ale brania na ręce nie lubi. Nie lubi także konkurencji, na którą z ogromnym zaangażowaniem warczy. Koteczka musi być jedynym kotem w domu… i w sercu opiekuna, o które Jowitka będzie z ogromnym wdziękiem zabiegać. 😤

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/.
A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Jowitę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie jej imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji (minimalna kwota to 30 zł). To jak? Możemy na Was liczyć?
Do dzieła! 😄