Jogurt
Wirtualni opiekunowie Jogurta:

Pani Anna K.
Pani Marika R.
Pani Krzysztofa K.
Pani Magdalena Z.
Pan Wojciech Z.

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Jogurcik wychował się prawdopodobnie z dala od człowieka, a nawet – w strachu przed nim 🥺. Przemykał po blokowisku, z brzuszkiem nisko przy ziemi w poszukiwaniu jedzonka i schronienia… Chciał przeżyć. Tylko tyle. Nie w głowie mu były mizianki i wystawianie brzuszka do słońca…

Teraz kotek jest bezpieczny, ma ciepły kącik i jedzonka pod dostatkiem. Nadal łatwo go spłoszyć 🙈. Gwałtowny ruch w jego pobliżu skutkuje natychmiastową ewakuacją, lecz mimo wszystko robi postępy. Jogurcik uczy się, że człowiek nie taki najgorszy. Gdy wyciągamy do niego rękę widać w nim tę chwilkę wahania. Strach, pomieszany z ciekawością i chęcią zostania, z chęcią przechylenia główki, wyciągnięcia bródki…

Jogurt bardzo lubi wszelkiego rodzaju zabawy 🎉. Gdy tylko usłyszy świst wędki, podchodzi do nas bardzo blisko, zapomina o lękach i strachach z przeszłości. Widać po nim autentyczną radość, kiedy na horyzoncie pojawiają się wirujące w powietrzu pióra i rzemyki.

Jogurt urodził się w 2021 roku. Z innymi kotami żyje w zgodzie. Jest zdrowy, wykastrowany, testy FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy domku, który pokocha Jogusia i jego lęki. Który da mu czas i przestrzeń, by mógł nauczyć się jak ufać ludziom, a może kiedyś nawet — nadstawić uszko do miziania 💖. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ ✅.
☎ W razie pytań możecie dzwonić między 11:00 a 19:00. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Patrycja – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Jogurta wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie jego imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji (minimalna kwota to 30 zł) 💝. To jak? Możemy na Was liczyć?
Do dzieła!