Jacuś

Data publikacji: 07.10.2021

„Cześć! Jestem Jacuś, jestem rozkoszny i szukam domku. Uwielbiam się tulić, możesz mnie nosić na rękach i całować w łepek. Albo miziać za uchem. Jak wolisz!
Lubię się też bawić zabawkami albo jeśli nie masz kocich zabawek, to papierkami i długopisami. Więc jak pracujesz na home office, to chętnie we wszystkim pomogę. Względnie patyczki do uszu też mogą być, to się nie martw za bardzo. Zajęcie znajdę sobie na 100%.
Po zabawie lubię zjeść (bez jedzenia nie da rady), a po jedzeniu lubię spać. Do spania możesz mnie utulić – nie ma żadnego problemu. Proste, co?
To jak? Pokochasz mnie?”

Jacuś urodził się w sierpniu 2020. Jest zdrowy i wykastrowany. Testy na FIV/FeLV ma ujemne. Jest przyjaźnie nastawiony do innych kotów. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Dobrze, jakby w domku był jakiś koci towarzysz dla Jacusia.

Jeśli jesteś zainteresowani adopcją, wypełnij ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli masz pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chciałabyś adoptować Jacusia wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!