Isia

Kociczce udało się znaleźć kochający domek! Oto historia Isi…

Isia urodziła się około 2019 roku. Jest jedną najspokojniejszych i najgrzeczniejszych koteczek, jakie trafiły pod naszą opiekę. Koteczka nie narzuca się, ale z ogromną wdzięcznością przyjmuje naszą troskę i czułości. Gdy podajemy jej leki lub robimy zastrzyk Isia cierpliwie czeka aż skończymy, by na koniec rozejrzeć się po gabinecie i zapytać spojrzeniem, czy to wszystko i czy może już iść sobie spać.
Możliwe że to tylko etap, te jej spokój i grzeczność. Możliwe, że gdy wydobrzeje i odzyska futerko – zrobi się bardziej energiczna. Nie wiemy.
Brak futerka na ciele Isi to skutek głodówek, wszołów i grzybicy. Wszoły już dano wybite, leczenie grzybicy w trakcie, lecz jak dotąd sierść koteczki nie zaczęła jeszcze odrastać. Na wszystko potrzeba czasu…
Szukamy dla Isi troskliwego domku, który zadba o jej komfort, obdarzy miłością i troską, na którą malutka zasługuje jak nikt inny. Kicia jest wykastrowana, zaszczepiona, a testy na FIV/FeLV ma ujemne. W stosunku do innych kotków jest jak dotąd neutralna – nie reaguje na nie zupełnie.