Honda
Data publikacji: 10.06.2019

Honda to cichutka, nieśmiała, nienarzucająca się nikomu kicia. Dość długo musiała błąkać się po świecie, bo gdy trafiła pod nasza opiekę, była chudziutka jak szkielecik, leciutka jak pióreczko. Domek, który niewątpliwie straciła, znalezione na śmietniku resztki zjadane na kolację, mroźne noce pod gołym niebem, strach przed innymi kotami, żyjącymi od lat na dworze… Wszystko to na nic. Honda nadal lubi ludzi. Chce by ją tulić, nosić, miziać. Leży grzecznie na podusi i popatruje nieśmiało w naszym kierunku. „Pomizia, nie pomizia, pomizia, nie pomizia…” – zdaje się wyliczać zaciskając i rozluźniając łaputki wyciągnięte przed siebie.

Z innymi kotami dogaduje się tak dobrze, że szukamy jej domku, w którym już mieszka jakiś kotek. Honda nie zaczepia, ani nie jest zaczepiana, a nawet przeciwnie – szybko nawiązuje międzykocie przyjaźnie. Dlatego nie chcemy by zostawała sama na długie godziny, podczas gdy opiekunowie będą w pocie czoła pracować na jedzonko. Chcemy by mieszkała z kocim towarzyszem.

Honda ma około 3 lat, jest wykastrowana, zaszczepiona. Testy na FIV i FeLV ma ujemne.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją małej, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować koteczkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!

pl_PL
en_GB pl_PL