Ida

Ida znalazła już swój kochający domek. A poniżej jej historia:

Ida większość czasu spędza na parapecie, skąpana w ciepłych promykach. Zwinięta w rogalik, na słoneczku, oczka przymknięte… może tak trwać godzinami… A gdy się w końcu przebudzi, podziwia pobliskie drzewka, liczy na pazurkach przejeżdżające auta, wzrokiem odprowadza przechodniów i bacznie śledzi ptasie manewry. Spokojna, ułożona, nieskora do figli, przepychanek czy wyścigów.

Koteczka mieszka w pokoju z kilkoma kotkami, lecz one jej nie przeszkadzają. Ona ma swój świat i dystans do całej reszty.

Ida, chociaż uwielbia mizianki, to nie jest zazdrosna, gdy głaszczemy kogoś innego. Ona czeka cierpliwie w pobliżu na swoją kolej. Wita nas ocierając się wdzięcznie o nasze nogi, okazuje zadowolenie i przyjazne usposobienie.

Ida ma kilkanaście lat. Za nią już szalona młodość i nocne życie. Ile dzieci urodziła, z ilu miseczek jadła, ile rąk ja głaskało i na koniec – nóg odgoniło… nie wiemy.

Wiemy, że została wykastrowana dopiero kilka tygodni temu, przeszła podstawowe badania, miała sprawdzoną krew i zrobione USG brzuszka. Usunęliśmy jej większość ząbków, a USG wykazało niewielkie zmiany w obrębie gruczołów mlekowych, które należy zbadać za jakiś czas. Możliwe, że jeśli zmiany będą rosły, koteczkę czeka jeszcze jedna operacja.

Szukamy dla Idy odpowiedzialnego i spokojnego domku. Szukamy Opiekuna, który znajdzie czas by przekonać ją do zjedzenia śniadania czy kolacji i zabrać na USG do lecznicy.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
pl_PL
en_GB pl_PL