Miriam
Data publikacji: 25.03.2019

Miriam to niepoprawna optymistka. Cieszy się, gdy przychodzimy i gdy wychodzimy. Najpierw, bo pogłaszczemy i utulimy, potem, bo będzie mogła iść się zdrzemnąć, ewentualnie coś przekąsić. Z każdej sytuacji i każdego głaskacza wydobywa zawsze same plusy, zawsze widzi jedynie zalety. Niezmiennie zadowolona, ciągle uśmiechnięta, ciągle chętna do bycia z nami…

Nam aż głupio, że ona taka radosna. Mimo, że straciła domek, swojego człowieka, mimo że tułała się Bóg wie ile na zimnie i w śniegu… Jak to możliwe, że ktoś pozbył się takiej kochanej, przyjaznej kici? Z racji na wiek? Czy może przejściowe problemy z brzuszkiem? To chyba niemożliwe? Zaginęła komuś? Czemu ta historia powtarza się ciągle od nowa?

Kicia urodziła się około 2012 roku. Jest wykastrowana, ma książeczkę zdrowia, testy białaczkowe – negatywne. Dogaduje się z kotami, z którymi od niedawna dzieli pokoik.

Warunkiem adopcji jest zabezpieczenie okien i balkonu oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Jeśli jesteście zainteresowani koteczką, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Miriam wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
pl_PL
en_GB pl_PL