Guzik
Data publikacji: 5.11.2018

Guzik, chociaż urodził się w stadzie kotów wolnożyjących, bardzo szybko ujawnił swą proludzką naturę. Kociak kocha spać na ludzkiej szyi, na brzuchu lub na kolanach. Gdziekolwiek, byle bliżej źródła ludzkiego ciepła… Gdy się go głaszcze, on mruczy tak, że aż wąsy mu wibrują. Jest bystry i szybki niczym mała iskierka. Skacze po meblach, biega po łóżkach, tapczanach i sofach. Namawia do zabawy w berka i chowanego inne kotki w domu tymczasowym. Lecz nade wszystko na świecie uwielbia swoją siostrzyczkę. Gdy malutka, zmarznięta i chora Gandzia przyjechała w końcu do domku tymczasowego – Guzik nie odstępował jej na krok. Tulił, mruczał, pomiaukiwał uspokajająco. Nawet tymczasowa mamusia poszła w odstawkę…

Guzik, zabrany do Fundacji jako maluszek, długo chorował na koci katar. Teraz jest już po pierwszym szczepieniu i razem z nieśmiałą Gandzią szukają domku.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Guzika i Gandzi prosimy pisać pod adres: adoptuj@przytulkota.pl lub dzwonić po godzinie 16: Aga 604 268 143, Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Maluszki wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać do nas wiadomość na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D) — to jedynie 1zł dziennie. To jak? Możemy na Was liczyć? 🙂 Do dzieła!

.guzik6784_n

.guzikk0_n

.guzxikk_n

gandzia i guzik

gig_n

gig44_n

gigi8_n