Gordon

Gordon jest zwierzakiem, którego pragnie człowiek szukający wytchnienia po ciężkim dniu w pracy. Zwierzakiem, w którego oczach znajdzie zapewnienie: „Nie łam się, jestem przy Tobie!”. Gordonek zawsze cieszy się na widok ludzi. Zabawowy, przytulaśny, towarzyski i niezwykle pogodny kocurek pokocha każdego człowieka… i na bank będzie szukał okazji do psot. 😄 Zabawy wędkami, sznurkami, myszkami, nakrętkami, papierkami i wszystkim tym, co da się toczyć i przesunąć ma opanowane do perfekcji, lecz jest niezwykle otwarty na nowe wyzwania.

Jeśli chodzi o inne koty, młodzieniec robi postępy – zdarza mu się burczeć i okazywać niezadowolenie z kociego towarzystwa, ale nie atakuje pierwszy. Z każdym dniem wydaje się coraz bardziej dążyć do neutralności, jednakże liczba kotów w Mru mu tego nie ułatwia. Sądzimy, że w domu osiągnie milczące porozumienie z kocimi towarzyszami, skupiając całą swą uwagę na ludzkich domownikach, których będzie całym sercem zachęcać do mizianek lub zabawy.

Gordon urodził się w maju 2021 roku. Jest zdrowy, wykastrowany, zaczipowany, testy FIV/FeLV ma ujemne.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/.
A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach
pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Gordonka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie jego imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji (minimalna kwota to 30 zł). To jak? Możemy na Was liczyć?
Do dzieła! 😄