Gandzia

Gandzia
Data publikacji: 5.11.2018

Gandzia jest dzieckiem stada kotów wolno żyjących. Ponieważ długo nie dawała się złapać, trafiła do Fundacji w bardzo złym stanie. Była odwodniona, wygłodzona i słabo reagowała na leczenie. Teraz jest już lepiej. Teraz już biega i dokazuje z braciszkiem w domu tymczasowym. Teraz już szuka domku dla siebie i dla Guzika.

Gandzia przedkłada jeszcze towarzystwo kotów nad kontakt z człowiekiem. Najbliżej podchodzi gdy światło zgaśnie, a ludzie przestaną się ruszać. Oczywiście, prace nad zbudowaniem zaufania do człowieka trwają i widać już malutkie postępy, lecz to nadal nie jest kotek nakolankowy.

Szukamy dla tej pary domku, który pomoże otworzyć się wycofanej Gandzi. Który da jej wystarczającą przestrzeń i czas, by malutka mogła w swoim tempie i bez zbędnego stresu, wyciągnąć łapkę do człowieka. Domku, który uszanuje jej kocią naturę i potrzebę dystansu…

Gandzia jest już po pierwszym szczepieniu, ma czipa i książeczkę zdrowia.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Gandzi i Guzika prosimy pisać pod adres: adoptuj@przytulkota.pl lub dzwonić po godzinie 16: Aga 604 268 143, Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Maluszki wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać do nas wiadomość na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D) — to jedynie 1zł dziennie. To jak? Możemy na Was liczyć? 🙂 Do dzieła!

.gandzia68_n

.gandzia92_n

.gandzia096_n

gandzia i guzik

gandzia4_n

gandzia20_n

gandzia24_n

gandziaaa_n

gig720_n

gigi8_n