Fundacyjny bus

Fundacyjny bus

Data publikacji: 14.09.2023

🚐 https://pomagam.pl/busdlafpk 🚐

Połamane łapy, zwichnięte stawy, niewidzące lub sklejone ropą oczy. Świerzbowiec, pchły, wszoły. Głód, ból, strach, blizny, poszarpane lub odmrożone uszy, pasożyty w brzuchach i jelitach.

Takie są, gdy do nas trafiają. 😿

Zapewniamy im leczenie, opiekę, ciepły i bezpieczny kącik. Wozimy do weterynarzy, na zabiegi, na rehabilitację, na konieczne kontrole.

Gdy miejscowi lekarze nie dają nadziei, nie poddajemy się i jedziemy do innego miasta. Gdy trzeba – na drugi koniec kraju. W poszukiwaniu ratunku dla sparaliżowanej i niewidomej Peri jechaliśmy prawie 300 km w jedną stronę.

Podróże odbywamy prywatnymi autami, a rachunki za paliwo regulujemy z własnej kieszeni. W ten sposób funkcjonujemy od początku, od roku 2015. Nie ukrywamy – czasem jest ciężko. Czasem jest kierowca gotowy do działania, a samochodu – brak. Wtedy kombinujemy, dzwonimy, prosimy…

Nigdy nie mieliśmy odwagi robić zbiórki na fundacyjny samochód. Zawsze było tyle ważniejszych i pilniejszych potrzeb…

Chociaż własną nieruchomość mamy ledwie od tygodnia – już wiemy, że bez fundacyjnego busa będzie nam ogromnie ciężko. Wraz z nieruchomością zakupiliśmy tony śmieci, składowanych od lat ’50 ubiegłego stulecia. 🫣 Wywożenie takich ilości rzeczy samochodami osobowymi to coś strasznego. A przed nami gruntowne porządki, przewożenie materiałów budowlanych, wyposażenia, aż wreszcie – przeprowadzka…. 👷

Z tego względu, zwracamy się do Was: naszych lubicieli, sympatyków, ludzi dobrej woli.

Musimy zakupić używanego busa, który pomoże nam w remontach i przeprowadzeniu Mruczarni do Słowika. W tym celu uruchomiliśmy zbiórkę i będziemy ogromnie wdzięczni za każdy grosik. Każda wpłata to dla nas ogromna pomoc, za którą dziękujemy Wam z całego serca.

A później, gdy już będzie po wszystkim – ile więcej będziemy mogli zrobić dla potrzebujących kotów, mając własne auto…

❣️ Kochani, a może dysponujecie busem, który chcecie sprzedać w okazyjnej cenie? Może Wasza firma chce się pozbyć zbędnego i niechcianego samochodu dostawczego? Jeżeli tak – ogromnie prosimy o kontakt i podanie do Was numeru telefonu. Będziemy dzwonić!