Frotka

Data publikacji: 27.04.2020

Frotka urodziła się około 2014 roku. Człowieka kocha ponad wszystko. Jest ciekawska, sprytna i bardzo mądra. Uwielbia by ją tulić i głaskać. Gdy do niej przychodzimy, ona kręci piękne ósemeczki między naszymi nogami. Ogonek oplata o co się da, łepek zadziera i mówi „miau, miau, miau, mr, mrr, mrrrr”. A gdy zdarzy się tak, że dłużej nie nadchodzimy, kotka wchodzi do swojego transportera, zwija się w ścisłą kuleczkę i śpi cichutko, jakby jej nie było.
Kotka jest drobna i nadal chuda jak niteczka. Na szczęście apetyt ma i robi co może, by nabrać trochę miękkości.
Jeśli chodzi o inne koty to Frotka ma do nich raczej neutralny stosunek: gdy nadarza się okazja, gdy spotyka jakiegoś futrzaczka, to go troszkę powącha, ale prędko odchodzi by załatwiać swoje sprawy.
Kicia jest wykastrowana, zaszczepiona i zdrowa (testy FIV/FeLV ma ujemne). Szukamy dla niej domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować kicię wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!