Freszka walczy

Freszka walczy

Data publikacji: 06.05.2022

Czy życie kota bezdomnego jest mniej warte niż kota „prywatnego” 🧐? Bo nie ma swojej miseczki, ciepła i szczęścia… Bo nikt go nie… kocha 💔? Czy jest kwota, po której powinniśmy powiedzieć kotu — albo nie, za długo już chorujesz, to umieraj bo nas nie stać??
Zbiórka na leczenie malutkiej Fresi dalej trwa. Jeśli śledzicie nasze działania, na pewno wiecie, jak wiele wydatków wiąże się z robieniem badań i podawaniem leków chorym kociakom. Jakby tego było mało, leczenie Freszki musieliśmy przedłużyć o dwa tygodnie, ponieważ maleńka miała powiększone węzły chłonne, a ze względu na to, że źle znosiła codzienne podawanie zastrzyków — po miesiącu leczenia zamiast zastrzyków, dawaliśmy jej droższe, jednak mniej stresujące tabletki. Koszty całego leczenia wzrosły o kilka tysięcy, ale… ona żyje i mamy nadzieję, że żyć będzie… Przed nami jeszcze kilka tygodni obserwacji.
Chcecie pomóc Freszce uzbierać pieniążki na lekarstwa, które uratowały jej życie? Zapraszamy na zbiórkę: www.pomagam.pl/walkafresi. 🙂