Floria

Data publikacji: 29.01.2022

Floria to mała, przekochana przylepka. Na nasz widok ogonek kieruje prostopadle do sufitu i podbiega, by powiedzieć mruczące „dzień dobry”. Kiedy ją pogłaszczemy i potulimy, ona przewraca się na plecy wystawiając swój lichy brzuszek do miziania.

Floria jest zawsze wesoła, zawsze chętna do zabawy z braciszkiem lub człowiekiem. Zna instrukcje obsługi wszystkich kocich zabawek, korków, sznurówek i nakrętek. Razem z Brucem hasają po pokoju w poszukiwaniu przygód, wspinają się na wszystko co popadanie, po to, by po chwili z łomotem wylądować na podłodze.

Bardzo ucieszylibyśmy się, gdyby zamieszkała w domku z Brucem lub została towarzyszką jakiegoś innego, sympatycznego koteczka. Szukamy domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Floria jest zdrowa, wykastrowana i zaszczepiona, testy FIV/FeLV ma ujemne, urodziła się w maju zeszłego roku.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować małą wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!