Filutka

Filutka

Data publikacji: 14.12.2020

Filutkę bez wahania można nazwać kotką idealną. Lubi poleżeć na miękkim kocyku, zwinięta w kłębuszek. Lubi pobiegać z ogonkiem w górze, emanując pozytywną energią. Trudno się nie uśmiechnąć patrząc, jak mimo pokaźnych gabarytów, z gracją i ogromnym wdziękiem wskakuje na parapet, czy półki pod samym sufitem. Co chyba nikogo nie zdziwi, Filutka lubi dobre jedzonko. Z niesłabnącym zainteresowaniem zagląda do miseczek i sprawdza, co danego dnia serwują. Jednak nasza królewna nade wszystko uwielbia dotyk ludzkiej dłoni, głaskanie po łebku i przytulanie. Pieszczoch z niej nie z tej ziemi. Zadowolenie okazuje głośnym mruczeniem. Spokojna, nienarzucająca się, a przy tym bardzo towarzyska i kontaktowa. Słodka jak pączuś z marmoladą.
Widoczna na jej nosku zmiana to nowotwór płaskonabłonkowy. Nie przeszkadza on kici w normalnym funkcjonowaniu, jednak rokowania małej są ostrożne.
Ta urocza kocia urodziła się około 2008 roku. Z innymi kotami dogaduje się bardzo dobrze. Jest wykastrowana, zaszczepiona, testy FeLV i FIV ma ujemne. Szukamy dla niej spokojnego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli Filutka skradła Wasze serca i chcielibyście da
jej dom na jesień życia, wypełnijcie ankietę: https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Filutkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!