Eskel – mały czarnuszek po wygranej walce o życie

Eskel – mały czarnuszek po wygranej walce o życie
Data publikacji: 29.10.2018

Eskel trafił do nas skrajnie wycieńczony i wychudzony. Może dlatego jest taki malutki. Jego oczka były zaklejone ropą, a całe ciałko dręczyły pchły i wszoły. Kocurek miał drgawki. Umierał w samotności gdzieś pod Łodzią, z dala od zabudowań.  Czy nikt nie słyszał wcześniej jego płaczu – płaczu konającego kota? Na szczęście jego smutny los się odmienił dzięki Dobrej Duszy, która znalazła go podczas spaceru i szybko zadzwoniła do fundacji. Nie byliśmy pewni czy będziemy w stanie mu pomóc, gdyż Eskelek nie był nawet w stanie chodzić. Ale udało się! Eskel wygrał w walce o życie! Kocurek jest już w dobrej formie. Najpierw był w lecznicy, potem przeszedł kwarantannę, a teraz mieszka z innymi kotami w Mruczarni. Może już szukać domu!

Kocurek ma ok. 6 miesięcy. Jest malutki i drobniutki, co zapewne jest skutkiem wygłodzenia. Troszeczkę jeszcze się boi – gdy podchodzi się blisko, ucieka, ale… gdy weźmie się go na kolanka, to już zupełnie inny kotek. Od razu wtula się mocno, mruczy i nagle okazuje się, że jest kochanym pieszczoszkiem.

Eskel jest wykastrowany, odrobaczony , zaszczepiony, zachipowany, ma założoną książeczkę zdrowia.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zabezpieczenie siatką balkonu/okien.

Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt mailowy: adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny (po godz. 16:00) z: Magdą 509 581 758 lub Agą 604 268 143.

A może chcielibyście adoptować Eskela wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać do nas maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D) — to jedynie 1 zł dziennie. To jak? Możemy na Was liczyć?:) Do dzieła!

IMG_8873

IMG_8889

IMG_8898

IMG_8911

IMG_8914