Erni – szukam domku ;)

Erni – szukam domku ;)
Data publikacji: 23.08.2018

Dzień dobry, mam na imię Erni i mam ok. 12 tygodni. Mieszkam w Domu Tymczasowym u Pani Anny i jej Rodziny z dwoma kocimi rezydentami. Podobno skradłem serducha wszystkich domowników i kocich rezydentów. Mój przybrany koci brat – Miki od samego początku mnie pokochał i uczy mnie kocich zachowań, a nawet  niedotykalska Szałwia oswoiła się z moją obecnością. Jestem wesołym, ciekawskim, wiecznie głodnym i lubiących zabawę, czarnym kocurkiem. Bardzo dobrze dogaduje się z kocim rezydentami ❤ W relacjach z człowiekiem jestem troszkę nieśmiały i ostrożny. Potrzebuje więcej czasu żeby zaufać, ale kiedy już się oswoję i przyzwyczaję, to z małego straszka zamienia się w mruczący, czarny koci traktorrrek ❤ Poza pełną miską potrzebuje codziennej rutyny, która zapewni mi poczucie bezpieczeństwa. W moim domu tymczasowym potrzebowałem 4 tygodni, żebym sam z siebie przyszedł na kolanka się pokokosić, dać buziaki i baranki. Od samego początku wiem, do czego służy kuweta i drapaki. Jeszcze nie jestem kotkiem nakolankowym, ale z czasem chciałbym taki być. 😉 Jak potrzebuje przemyśleć spokojnie kilka spraw to wchodzę pod łóżko, a moi Opiekunowie starają się wtedy mi nie przeszkadzać, ani mnie nie wyganiać z tej kryjówki.

Szukam domku niewychodzącego, w którym otrzymam dużą porcję miłości i cierpliwości. Bardzo chciałbym mieć za towarzysza jakiegoś kotka, abym nie czuł się samotny w procesie aklimatyzacji w nowym miejscu.

Jestem już zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany i mam książeczkę zdrowia.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i zabezpieczenie okien/balkonu siatką.

Jeśli moja historia Cię urzekła i chciałbyś dać mi dom wypełnij proszę on-line  ankietę przedadopcyjną  https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub dzwoń do: Pani Ania DT: 503 666 806, Lidki: 798 404 876, Moniki: 660 725 010

A jeśli nie mogę być członkiem Twojej rodziny, możesz mnie adoptować wirtualnie.
To bardzo proste – wystarczy napisać maila na adres: wirtualki@przytulkota.pl z chęcią zostania moim Wirtualnym Opiekunem. A następnie wpłacać na konto Fundacji, co miesiąc zadeklarowaną kwotę, nie mniejszą niż 30zł- to jedynie 1zł dziennie, górnej granicy nie ma.
Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale w Fundacji potrafimy je zamieniać w koci dobrobyt.
Dziękuję Wam Kochani- Erni ❤

ERni

Erni4

ERni6

Erni8

Erni9

Erni10

ERni11

ERni-głowne