Erica i inkubator

Erica i inkubator

Data publikacji: 12.09.2020

Chociaż do pełnej kwoty na zbiórce jeszcze trochę brakuje, nie wytrzymaliśmy. Wysupłaliśmy brakującą sumę i… mamy to! Fundacyjny inkubator stanął w naszym gabinecie lekarskim i służy pomocą wszystkim potrzebującym zwierzakom.

Stałą bywalczynią inkubatora jest Erica, która zwalcza stan zapalny po przechorowanym kocim katarze. Inkubator umożliwia podawanie leków w formie inhalacji, dzięki czemu możemy pomóc naszej rudej piękności w usuwaniu wydzieliny z płuc.

Poza tą drobną niedogodnością – Erica i jej siostra Mel mają się znakomicie. Dziewczyny przeszły już pierwsze szczepienie i mogą rozglądać się za domem – najlepiej za wspólnym, ponieważ rudzielce są ze sobą bardzo związane. 😺

Trzymamy kciuki, by dziewczynki szybko znalazły kochającą Rodzinę! Gdybyście chcieli adoptować rude piękności, nie wahajcie się długo i wypełnijcie ankietę przedadopcyjną: https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.

A gdybyście chcieli dorzucić grosik do naszego fundacyjnego inkubatora, serdecznie zapraszamy do wsparcia zbiórki i dziękujemy za każdą wpłatę oraz udostępnienie: https://pomagam.pl/dlaokruszkow 🙏