Elon
Wirtualni opiekunowie Elona:

Pani Monika M.
Pani Katarzyna W.

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Elonek całe dnie najchętniej spędzałby na ludzkich kolanach 🥰. Kiedy bierzemy go na ręce on od razu zaczyna mruczeć i wtulać się w nas z całych sił ☺️. Czasem mamy wrażenie, że dla Elona świat cały mógłby przestać istnieć. Ani jedzonko, ani ptaszki za oknem, czy fikuśne kocie zabawki nie są dla niego istotne. Dla niego liczy się tylko człowiek. Ktoś, kto okaże mu odrobinę troski i miłości 💝. I z jednej strony to słodkie i rozczulające, a z drugiej — bardzo smutne, bo zdajemy sobie sprawę z tego, że kot, taki jak Elon, nie może być szczęśliwy w kociarni 😔. Tu ma wszystko, co potrzebne do życia, oprócz tego co dla niego najważniejsze: miłości i człowieka na wyłączność 💔.

Kotek przyjechał do nas z Ukrainy 🇺🇦. Jest nosicielem wirusa nabytego niedoboru immunologicznego (FIV). Ludziom i innym gatunkom zwierząt niż koty, FIV nie zagraża. Elon może być jedynakiem lub zamieszkać z innymi FIVkami. Obecnie FIV daje o sobie znać jedynie w wynikach badań, jednakże ze względu na nosicielstwo, Kaprysek będzie wymagał częstszych przeglądów niż zdrowy kot 👩‍⚕. Opiekun musi być przygotowany na częstsze wizyty u weterynarza i mieć świadomość, że w przyszłości objawy mogą się zaostrzyć.

Szukamy odpowiedzialnego domu dla Elona, takiego z zabezpieczonymi oknami i balkonem 🏠. Kotek urodził się około 2014 roku, obecnie przebywa w Łodzi.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/.
A jeśli macie pytania – zadzwońcie między 11:00 a 19:00 ⌚. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Patrycja – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Elona wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie jego imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji (minimalna kwota to 30 zł). To jak? Możemy na Was liczyć?
Do dzieła!