Eladio
Wirtualni opiekunowie Eladia:

Pani Agnieszka K.
Panie Urszula K i Katarzyna M.
Pani Barbara M.
Pani Krystyna S.
Pan Wojciech Z.
Pracownia Dobrych Emocji

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Eladio to kotek, który chciałby i boi się. Do niedawna panicznie bał się ludzi, lecz stopniowo zaczął się otwierać. 😍 Wybrańcy dostępują zaszczytu pomiziania go za uszkiem, a on już wcale nie jest skory do łapoczynów na widok wyciągniętej ręki. 😻 Niektórzy nawet smyrają go po brzuszku, a grono osób, którym Eladio ufa – powiększa się cały czas!

Eladio potrzebuje cierpliwego opiekuna, który uszanuje jego kocią naturę i pomoże przezwyciężyć kocie demony. Opiekuna, który nie będzie zmuszał go do interakcji i który da mu tyle czasu, ile będzie potrzebował. Proces oswajania rudzielca w fundacji trwa i trwa, ponieważ kotów mamy mnóstwo, a ludzi – garstkę. Jesteśmy jednak pewni, że gdy kocurek zamieszka ze swoim człowiekiem, pokona lęki i otworzy się jeszcze bardziej. Nie obiecamy, że stanie się nakolankowym przytulasem, lecz wierzymy, że obdarzy swojego opiekuna prawdziwą miłością i przywiązaniem.

Eladio został uratowany z ogarniętej wojną Ukrainy. Kocurek przeżył ogromną traumę, więc trudno się dziwić, że otwiera się powoli i potrzebuje czasu, by się do kogoś przekonać.

Kocurek urodził się w drugiej połowie 2017 roku. Jest nosicielem wirusa FIV, lecz poza nosicielstwem jest zdrowy i silny, nie ma żadnych objawów choroby. Może być jedynakiem lub zamieszkać z innym plusikiem. Szukamy dla niego domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i zabezpieczonym balkonem.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. 📞 Telefon w sprawie adopcji: 798 922 412 lub 530 271 003.

A może chcielibyście adoptować Eladio wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie na adres wirtualki@przytulkota.pl, podacie jego imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!