Dzień dobrych uczynków

Dzień dobrych uczynków

Data publikacji: 19.05.2020

Mawiają, że jeden dobry uczynek jest wart więcej niż tysiąc obietnic. Zgadzamy się z tym w pełni. Wiecie, że dzisiaj jest Dzień Dobrych Uczynków, czyli święto bezinteresownych działań?

Z okazji dzisiejszego dnia chcemy pokazać Wam trzy inicjatywy prozwierzęce. Jedną z nich zapewne znacie doskonale. 😺 Pamiętajcie, że każdy z Was może zmieniać świat na lepsze – nie tylko 19 maja.

✅ Fundacja ZWIERZ prowadzi ZWIERZową Infolinię Bezpłatnej Informacji Prawnej z zakresu Ochrony Zwierząt: https://fundacjazwierz.org/infolinia. We wtorki i czwartki w godzinach 17.00 – 19.00 doktorzy nauk prawnych i radcowie prawni specjalizujący się w prawach zwierząt, udzielają informacji z zakresu prawnej ochrony zwierząt.

Masz pytanie? Zadzwoń i działaj! +48 695 902 335

✅ Fundacja Czarna Owca Pana Kota wraz ze Stowarzyszeniem Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ udostępniają bezpłatne kursy z zakresu ochrony praw zwierząt.

Chcesz się doszkolić? Kliknij i działaj! https://zwierzetaiprawo.org/o-kursie/

✅ Fundacja Przytul Kota otworzyła niedawno Gabinet Weterynaryjny Kocimiętka. Możesz polubić naszego facebooka, odwiedzić nas ze swoim zwierzakiem lub wesprzeć zbiórkę:

https://pomagam.pl/horni

Bezdomniaczki dziękują za każde kliknięcie! 😺