Dymek

Data publikacji: 18.11.2019

Dymek ma około pół roku. W ramach zabawy gania ogonki innych maluchów w przedszkolu. Uwielbia harce i swawole, a gdy za bardzo nie ma z kim się kotłować – gania swój ogonek lub robi podkopy w drapakowych budkach. Chociaż wygląda na chojraka, to czasem, gdy przelęknie się czegoś zupełnie niespodziewanie – wciska się w najciemniejszy kącik i udaje, że go nie ma… Lecz my dobrze wiemy, gdzie Dymcio się chowa. Wyciągamy go pod brzuszek z kryjówki, układamy na kolankach, formujemy w zrelaksowanego kotecka i miziamy… Wszelkie lęki wtedy znikają, strachy wracają do szafy, a Dymek mruuuczy i mruuuczy, jakby nigdy nic… Może on specjalnie się przelęka, by go tak ratować?
Dla Dymka szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najbardziej byśmy chcieli, by zamieszkał z innym kotkiem skorym do zabawy i wyścigów pod sufit.
Dymek jest zdrowy, zaszczepiony, ma czip oraz książeczkę zdrowia.
Jeśli jesteście zainteresowani, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Dymka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!