Dylan
Wirtualni opiekunowie Dylana:

Pani Agnieszka K.

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Dylan to stworek o naturze romantyka. Często zamyśla się zapatrzony w okno, a gdy pada deszcz – melancholijnie wgapia się w krople spływające po szybie. Dylanek bardzo lubi by go głaskać po plecach i pod bródką smyrać. Lubi by przemawiać do niego spokojnie i czule. Przekrzywia wtedy główkę i patrzy na nas swoimi złotymi oczkami, jakby wszystko doskonale rozumiał.
A niekiedy, gdy humor dopisze, biega radośnie po całym pokoju w poszukiwaniu piłeczki lub paproszka zdatnego do zabawy. Wyskakuje prawie pod sufit w pogoni z piórkiem na sznurku, wspina na najwyższe piętra drapaka lub przewraca na plecy boksując się ze sznurowadłem.
Dylan jest zaszczepiony, wykastrowany, testy FIV/FeLV ma ujemne. Bez kłopotu akceptuje inne koty. Szukamy dla niego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani Dylanem, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować malucha wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!