Dante

Data publikacji: 4.08.2020

Dante to ciekawski, wszędobylski kocurek, który uwielbia towarzystwo człowieka. Dotrzymuje nam kroku podczas codziennych porządków, znajdując się zawsze gdzieś w zasięgu wzroku, a najczęściej – ręki. Dante jest wesoły i żywiołowy, dość często łapie go głupawka, objawiająca się energicznymi pląsami, zarzucaniem głową, ogonem i tylnymi kopytkami. Jest przy tym zupełnie niegroźny, a nawet widać, że bardzo chciałby pobawić się z kimś z naszych powolniaków, jednak jak dotąd – nikt nie reflektował.
Dante lubi być miziany po główce i za uszkiem. Pięknie wtedy mruczy, uwodzicielsko mruży oczy i cudownie relaksuje, zarażając swoim spokojem głaskacza.
Szukamy dla niego domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Kocurek jest zaszczepiony, wykastrowany, testy FIV/FeLV ma ujemne. Urodził się prawdopodobnie około 2018.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować kocurka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!