Chomiczka

Chomiczka ekspresowo znalazła domek i juz mieszka u siebie! Oto jej historia…

Chomiczka to młoda kotka, która przybłąkała się ubiegłej wiosny na jedną z podłódzkich działek. Początkowo nieco nieśmiała, szybko zaufała karmicielom, okazując się super towarzyskim i wdzięcznym stworzonkiem. Wraz z zaufaniem do człowieka, wzrosła także jej waga i z chudziutkiej, zaniedbanej kociczki zmieniła się w uroczą, pufiastą Chomiczkę.
Kolana i ręce człowieka dla niej ulubione miejsca na świecie. Gdy tam się znajdzie, a ma no to swoje sposoby – mruczankom i ugniataniu nie ma końca.
Chomiczka, gdyby mogła, cały dzień spędzałaby przytulona do człowieka. Gdyby tylko mogła…. Wraz z nastaniem zimy karmiciele opuścili działkę. Wprawdzie kotka miała ciepłą budkę i codzienną porcję jedzonka, jednak bardzo odczuwała brak pieszczot i bliskości człowieka. Życie pod chmurką to żadne życie dla tak towarzyskiego kotka.
Dlatego postanowiliśmy pomóc karmicielom i poszukać domku dla tej wyjątkowej kotki. Chomiczka trafiła pod skrzydła Fundacji, gdzie po dokładnym przebadaniu, odrobaczeniu i zaszczepieniu, będzie rozglądała się za domkiem…