Cardiamid i Polopirynka

Cardiamid i Polopirynka
Data publikacji: 11.10.2018

Zjeżone futerka, roztrzęsione ciałka, duże i wystraszone oczy. To rudzielce, które znaleziono na ulicy. Bez mamy, bez opieki, bez jedzenia. Polopirynka i Cardiamid trafiły pod opiekę fundacji, gdzie zostały odrobaczone i zaszczepione. Co będzie dalej?
Kotki dzielnie radzą sobie z trudną sytuacją. Mimo strachu nie poddają się i odważnie robią „phhyyk”, będące protestem wobec samotności i zimna, które jeszcze niedawno odczuwały w swoich małych łapkach. Wiedzą, że mama już do nich nie wróci. Jeśli będą miały szczęście, znajdą ciepły, kochający domek i ludzi, którzy się nimi zaopiekują. Potrzebny jest im teraz spokój i dobre, wartościowe jedzonko.
Kotka i Kocurek mają 12 tygodni. Są gotowe, żeby kogoś pokochać i wyrosnąć na zdrowych, wiernych towarzyszy. Posiadają książeczki zdrowia, szczepienia, odrobaczenia i mikroczipy.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt po godzinie 16:00: 604 268 143 (Aga), 509 581 758 (Magda) lub adoptuj@przytulkota.pl.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zabezpieczenie okien/balkonu.

A może chcielibyście adoptować Polopirynkę i Cardiamida wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę nie mniejszą niż 30zł.
To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!

IMG_8660

IMG_9602(1)

zdjecie główne