Camonia i Cymeria – czy sen o domu stanie się jawą?

Camonia i Cymeria – czy sen o domu stanie się jawą?
Data publikacji: 24.04.2018

Jakiś czas temu poznaliście Marcysię. Okazało się, że w tym samym miejscu w centrum Łodzi została córka Marcysi (biało-czarna kotka o imieniu Cymeria). Towarzyszyła jej biało-bura koteczka (Camonia), jak się okazało, wyrzucona przez „właścicieli” z domu. Trzeba było im pomóc, bo przecież nie można było ich zostawić na pastwę losu w ruchliwym centrum.

Camonia ma ok. 2 lata, a Cymeria ok. pół roku. Kotki bardzo się ze sobą zaprzyjaźniły podczas trudów życia na dworze i są bardzo zżyte, dlatego najlepiej by było, gdyby znalazły dom w dwupaku.

Ich imiona to nazwy fikcyjnych krain literackich. Może ta fikcja, jaką jest marzenie o własnym domu, stanie się prawdą? Liczymy na to, że tak się stanie!

Kotki zostały odrobaczone, zaszczepione, wykastrowane i zachipowane, testy FeLV/FIV ujemne.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i zabezpieczenie okien.

Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt mailowy: adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny (po godz. 16:00) z: Magdą 509 581 758, Agą 604 268 143, Moniką 660 725 010 lub Lidką 798 404 876.

A może chcielibyście adoptować kotki wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy napisać do nas e-maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią zostania wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😀 ) – to jedynie 1zł dziennie. To jak? Możemy na Was liczyć? 🙂 Do dzieła!

camonia5

camonia

camonia1

camonia2

camonia3

cymeria

cymeria1

cymeria3

cymeria4
DSC_1016

DSC_1021