Bruce
Wirtualni opiekunowie Bruce’a:

Pani Karolina W.
Pan Wojciech Z.

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

W głowie tego młodego kotka jest milion pomysłów, co robić, żeby się za bardzo nie nudzić. Bruce towarzyszy nam przy codziennych porządkach, zabawach z innymi kotami i podczas śniadania. My czasem to już nie wiemy, czy on znowu coś kombinuje, czy tylko próbuje zrozumieć, jak to jest możliwe, że łazimy na dwóch łapach i nie mamy sierści na pyszczkach.

Po szybkim wieczorku zapoznawczym Bruce zamienia się w kociaka-miziaka i podobnie, jak jego siostra — Floria, wywala się brzuszkiem do góry, by człowiek nie miał wątpliwości, gdzie kot chce, by miziać. A jak człowiek nie mizia, to Brusik robi donośne „miau” i tak żałośnie patrzy, że chcąc nie chcąc — głaszczem i tulimy.

Mały uwielbia także zabawy z wędką, piłeczką, pluszową myszką i wspólne kotłowanie z siostrzyczką. Oni kochają być w ruchu.

Bruce jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany. Testy na FIV/FeLV ma ujemne. Urodził się w maju 2021 roku. Jest dużym, ciężkim kocurem. Szukamy dla niego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem, najchętniej takiego, który przygarnie go razem z drobniutką i wesolutką Florią.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Telefon w sprawie adopcji: 798 922 412 lub 530 271 003.

A może chcielibyście adoptować Bruca wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie na adres wirtualki@przytulkota.pl, podacie jego imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!