Bono

Data publikacji: 07.12.2020

Bono jest biało-czarną, rozkoszną kuleczką miłego futerka. Ma piękne, okrągłe oczy, które czujnie śledzą każdy ruch człowieka. Oczy te, robią się jeszcze większe i ciemniejsze, gdy człowiek wyciąga do niego rękę, żeby dotknąć lśniącego ogonka. Kiedy ręka głaszcze grzbiet koteczka, koteczek mruży oczy i zaczyna mruczeć, lecz po chwili przypomina sobie o czymś, co miał załatwić gdzieś indziej i wtedy tylne łapki zbliżają się niepostrzeżenie do przednich i po sekundzie kotek znika…
Gdy człowiek odnajdzie Bonutka pod jakimś stołeczkiem czy kocykiem i uda mu się go miźną
raz, czy dwa razy – zabawę można zaczynać od nowa.
Chociaż w stosunku do ludzi Bono jest jeszcze nieśmiały, to piórko dyndające gdzieś w pobliżu, czy uciekająca na sznurku myszka, pomagają mu przełamać lody.
Pomimo tego, że kociak ma prawdopodobnie nienajlepsze doświadczenia z kontaktów kocio-ludzkich, to nie przekreślił naszego gatunku tak zupełnie. Jest bardzo ciekawy naszych poczynań i działalności wszelakich. Z ogromnym zainteresowaniem podgląda nas przy odkurzaniu i myciu podłóg, wąsami sprawdza czy kurze dobrze starte i czy powierzchnia baltu, wystarczająco gładka…
Robimy co w naszej mocy, by zbudować w tym młodym kotku zaufanie i miłość do ludzi. Pokazujemy, że człowiek nie tylko nie krzywdzi, lecz nawet karmi i głaszcze za uszkiem. Że człowiek umie kochać bezwarunkowo i nie porzuca, gdy robi się ciężko.
Szukamy dla Bona domku, który będzie kontynuował nasze nauki. Opiekuna, który będzie łagodny, wyrozumiały i odpowiedzialny. Który zapewni mu ciepły kąt, pełną miskę i miłość, bez której ani rusz. Szukamy dla niego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najchętniej wydamy go z jakimś innym naszym przedszkolakiem lub do takiego domu, w którym mieszka już inny mruczek.
Kotek urodził się w czerwcu 2020. Jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany, testy na FIV/FeLV ma ujemne.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją młodego, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować maluszka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!