Bolek i Lolek

Bolek i Lolek

Data publikacji: 18.01.2023

Bolek i Lolek trafili do domu tymczasowego gdy mieli 8 tygodni. Teraz chłopcy mają już 8 miesięcy! Przez sześć miesięcy pod czujnym okiem ich opiekunki uczyli się dobrych manier. Cały proces socjalizacji zakończył się sukcesem, a chłopcy wyrośli na dobrze wychowanych kawalerów.

Trochę się martwimy, gdyż czas leci, dni mijają a o chłopaków nikt nie pyta. Ich opiekunka straciła już nadzieję, że ktoś pokocha buraski. Sytuacja jest trochę skomplikowana, gdyż chłopcy muszą być izolowani od kota rezydenta. Nie dość, że jegomość jest w podeszłym wieku, cierpiący na wiele chorób, to jeszcze typowy jedynak. Starszy kocur ma świadomość, że za ścianą mieszkają buraski i nie jest z tego powodu zadowolony. Niestety odbija się to na jego zdrowiu, a wszyscy wiemy, że stres nie pomaga w leczeniu.

A buraski? Buraski mają się dobrze. Są zdrowe, pełne energii i bardzo zżyte ze swoją tymczasową opiekunką. Można byłoby się cieszyć, że kotki całkowicie ufają pani Joli i kochają ją miłością bezwarunkową, ale… jest właśnie jedno „ale”. Pani Jola jest osobą samotną, więc kociaki nieczęsto mają okazję pobyć z innymi ludźmi. Gdy czasami ktoś pojawi się w odwiedzinach, chłopaki są bardzo wystraszeni.

Wiemy, że Bolek i Lolek nie mogą zostać w domu tymczasowym na zawsze i bardzo byśmy chcieli, żeby znaleźli wspólny domek. Domek, który będzie świadomy, że przez sześć miesięcy swojego życia chłopcy znali tylko swoją tymczasową opiekunkę i tak naprawdę będzie musiał zapracować na nowo na zaufanie braci.

Bolek i Lolek urodzili się w lipcu 2022. Są zaszczepieni, odrobaczeni, wykastrowani, posiadają czipy i książeczki zdrowia. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie na jeden z tych numerów: 798 922 412, 530 271 003.

A może chcielibyście adoptować któregoś z chłopców wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie na wirtualki@przytulkota.pl, podacie imię wybrańca, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji (minimalna kwota to 30 zł). To jak? Możemy na Was liczyć?
Do dzieła 🚀!