Beri- szukam domku

Beri- szukam domku
Data publikacji: 2.11.2018

Beri młoda kocia piękność, która miała być dzikim kotkiem łapanym w akcji kastracji kotów wolnożyjących. Jak się okazało los okazał się dla niej szczęśliwy i nie wróciła na teren swojego bytowania, ponieważ nie wykazywał cech kota dzikiego inaczej wolnożyjącego. Dobra Dusza zgłosiła się z zapytaniem do Fundacji czy przyjmiemy te oswojone kotki, czyli Beri i jej podwórkową koleżankę Lemurkę i poszukamy im domków. Idzie zima i szkoda, aby takie oswojone koty błąkały się bezpańsko po osiedlu. Tym bardziej, że nie boja się człowieka a jak wiemy z doświadczenia różni ludzie różnie traktują takie bezpańskie koty, które czasem w akacji desperacji podchodzą do każdego żebrząc o jedzenie czy uwagę.

I tak Beri zamieszkała w Mruczarni w jednym boksie razem ze swoją podwórkową koleżanką Lemurką. Kotki dogadują się bezproblemowo między sobą, dużo się bawią i są dość aktywnie spędzają czas. Beri, jeśli akurat nie bawi się z Lemurką to albo bawi się zabawkami albo obserwuje, co robią inne koty biegające luzem po pokoju. Czasem komunikuje prychając, aby nikt nie zbliżał się do zajętego przez nią terytorium. W nowym domku Opiekun powinien wykazać się dużo dozą wyrozumiałości i cierpliwości przy wprowadzaniu takiej kotki po przejściach do swojego domu i serca. Beri jest bardzo wrażliwa na to, co dziej się na około, obserwuje bacznie swoje nowe środowisko. Kotka czeka na swojego nowego Opiekuna i domek, który będzie ciepły i spokojny, który daj odpowiednia dawkę miłości tak, aby już nigdy nie musiała o nic walczyć ani niczym się stresować.

Beri jest młoda. Jest wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona, testy FelV i Fiv ujemne, ma czipa i książeczkę zdrowia.

Warunkiem adopcji jest zabezpieczenie balkonu/okien oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, prosimy o kontakt: adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny (po godz. 16:00) z: Magdą 509 581 758 lub Agą 604 268 143.

A może chcielibyście adoptować Beri wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę nie mniejszą niż 30zł.

To jak? Beri może na Was liczyć? Do dzieła!❤

Beri

Beri6

Beri8-główne

Beria2

Beria4

Beria7-