Arabella

Arabella

Data publikacji: 12.06.2021

Arabella urodziła się w 2019 roku. Ona jest z tych kotów, które najpierw niby onieśmielone, z dystansem i niepokojem, lecz gdy już się rozkręcą, to hulaj dusza piekła nieba. Kiedy Arabella kogoś troszkę pozna, podbiega do tej osoby, gdy ta tylko przekroczy próg pokoju. Z rozpędu strzela powitalnego baranka w wyciągniętą rękę i zaczyna swoje tańce. Swą sympatię okazuje najczęściej opierając się przednimi łapkami o nasze udo i masując tak zawzięcie, że łzy jak grochy kapią z naszych oczu… Mruczy, ósemki kręci, a przy tym jest taka szczęśliwa, że najbardziej ponury głaskacz się uśmiechnie i przemówi jakimś radosnym słowem. Znacie to?
Inne koty nieco ją denerwują, woli by nie podchodziły zbyt blisko, ale prawdopodobnie to kwestia przekocenia Mruczarni. Sama nikogo nie zaczepia. Gdy nas nie ma, śpi zwinięta w kulkę na jakimś posłanku na podwyższeniu.
Arabella urodziła się w kwietniu 2019, jest wykastrowana, zaszczepiona, a testy na FIV i FeLV ma ujemne. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Kotka przebywa w Łodzi.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.
A może chcielibyście adoptować Arabellę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!