Amelka w domu tymczasowym

Amelka w domu tymczasowym

Data publikacji: 30.11.2021

Od prawie 1,5 miesiąca nasza Amelka mieszka w domu tymczasowym. Ciocia i wujek dbają, by niczego jej nie brakowało. Jej tymczasowa rodzina daje znać, że:
 
„Kicia jest bardzo ciekawska, lubi być tam gdzie człowiek, wita domowników, gdy wrócą do domu, daje się miziać i mruczy. Jest bardzo łagodna, spokojna i grzeczna. Podnosi nawet łapkę, gdy chcę coś powąchać lub spróbować! Spanko – klasycznie i z brzuszkiem do góry, często chrapanko (także kichanko, co wskazuje na lekkie obniżenie odporności). Ale apetyt dopisuje – jest zawsze pierwsza w kuchni i nie wybrzydza. Uwielbia też skubać kocią trawkę.
 
Wydaje się, że najlepiej czułaby się w domku bez innych kotów. Póki co, Amelka dogaduje się lepiej z młodszą kotką. Starszy kot z kolei, mimo prób zabawy i pokładania się przed Amelką, nie dostał jeszcze szansy na zakolegowanie się. Próbuje dalej. 😃 Amelka za to przegania kocie towarzystwo, gdy w ferworze zabawy wywiąże się awantura. Biegnie wtedy do nich i daje wykład ponurymi pomrukami. 😄 Jeszcze nie biega z kotami ale wędką czy inną zabawką nie pogardzi. Ma zaskakująco dużo energii do zabawy. 😃”

 
Cudowna koteczka z tej naszej Amelki, prawda? Nic, tylko kochać! Może chcielibyście zostać domem stałym dla tej uroczej księżniczki?
 
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.