Adopcja wirtualna – Heniek

Adopcja wirtualna – Heniek

Heniek poleca się Wam do adopcji wirtualnej!

W Fundacji Przytul Kota jestem już od stycznia 2017r i tak naprawdę nikt o mnie w kwestii adopcji nie zapytuje ;( Bardzo mi smutno z tego powodu i zastanawiam się co ze mną jest nie tak? Mam wprawdzie ponad 10 lat i umaszczenie przeciętnego buraska jakich wiele, ale to nie znaczy chyba, że do końca życie nie będę kochany i nie znajdzie się nikt kto chciałby o mnie myśleć, dać mi domek i otworzyć dla mnie serce ❤ powiedzcie, że jest gdzieś ktoś kto chciałby i mógłby mnie adoptować ?

Tutaj możecie przeczytać moją historię: https://przytulkota.pl/index.php/2017/09/27/henio-rozpaczliwe-wolanie-o-pomoc/

A jeśli chcielibyście wpierać mnie na odległość jako mój Wirtualny Opiekun proszę napiszcie do Fundacji na emaila wirtualki@przytulkota.pl
Zasada wirtualnej adopcji jest prosta 😉

Pierwszy krok: piszcie na maila wirtualki@przytulkota.pl, że zgłaszacie się do bycia moim Wirtualnym Opiekunem.

Drugi krok: zadeklarujcie kwotę jaką chcielibyście wspierać moje miesięczne utrzymanie w Fundacji. Minimalna kwota to 30zł.(1 zł/dziennie) Pieniądze zostaną przeznaczone na moje podstawowe utrzymanie, czyli karmę i żwirek.

Trzeci krok: wpłacajcie co miesiąc zadeklarowaną kwotę.

Czwarty krok: w zamian za ten gest dobrej woli, Fundacja będzie umieszczać cyklicznie na swoich stronach podziękowania dla Was i pod moim zdjęciem, w ogłoszeniu adopcyjnym umieści banerek z informacją, kto jest moim Wirtualnym Opiekunem.

Byłbym Wam bardzo wdzięczny za taki gest 😉 i moje kocie serduszko by się uradowało na myśl, że mam gdzieś swojego człowieka, który o mnie myśli.

Dziękuję i czekam na Was!

-Heniek-

wirtualna adopcja Heniek

Henio kanapowiec

Henio kolaż