Adolfinka

Adolfinka

Data publikacji: 24.01.2021

Adolfinka to siostra Disperandy. Dziewczynki urodziły się we wrześniu 2020. Od samego początku są nierozłączne i dlatego szukamy im wspólnego domku.
Adolfinka jest bardzo opiekuńcza w stosunku do Disperandy. Chętnie się do niej przytula podczas drzemki, otaczając mniejszą siostrzyczkę ciepłem i troską. Adolfinka gra rolę tej „starszej”. Gdy Disperanda zamiauczy w charakterystyczny sposób, Adolfinka leci, by ją uspokoić i dać znać, że wszystko gra. Koteczka jest trochę bystrzejsza i sprawniejsza od Disperandy. Szybciej biega, wyżej skacze, pierwsza wygląda z budki, by sprawdzić kto przyszedł, jednak podejrzewamy, że ta różnica między nimi zaraz się zatrze i obie będą jak torpedy.
Bo bawić się i szaleć siostry uwielbiają: albo ze sobą, albo ze sobą i z człowiekiem turlającym piłeczki lub machającym wędką. Uwielbiają też mruczeć i wtulać się w nasze ramiona.
Szukamy im wspólnego domku.
Kotki mają czipy i obowiązkowe szczepienia. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Przy adopcji obowiązuje umowa adopcyjna. Dziewczyny uwielbiają inne dorosłe koty, więc zamieszkanie z jakimś miłym Mruczkiem, jak najbardziej wchodzi w grę.
Jeśli jesteście zainteresowani panienkami, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Adolfinkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!