Serafin
Wirtualni opiekunowie: Pani Dagmara S., Pani Joanna P. Dziękujemy!
Zostań opiekunem wirtualnym

Było sobie podwórko jakich wiele, były sobie koty dokarmiane przez miłą Panią. Czas płynął, mijały miesiące, lata, zmieniały się pory roku. I pewien bury kocur z dziarskiego młodzieńca, króla podwórka stał się seniorem. Przeminął okres świetności i uroda Serafina i kocur niestety podupadł na zdrowiu. Coraz więcej potrzebował ciepła dłoni swojej opiekunki i to do niej zwrócił się o pomoc. Kiedy przychodziła karmić koty, próbował ją zatrzymać i pokazywał zakatarzony pyszczek. Siedział osowiały, wszystko bolało, coś ciekło z oczu i nosa i przeszkadzało w oddychaniu i jedzeniu. Nic nie pachniało, świat się zamazał. Pani karmicielka zapytała o miejsce w naszym szpitalu.
Serafin dość długo dochodził do zdrowia i po kastracji na chwilę wrócił do swojego pustostanu, bo podobno „nie przesadza się starych drzew”. Niestety jego szaro-bura jesień życia zbiegła się z tą astronomiczną. Serafin znowu zachorował i teraz już zdrowy, zaszczepiony został u nas.
Jest całkiem miłym, oswojonym, milutkim miziakiem, lubi inne koty. Próbuje odnaleźć się w tym nowym dla niego świecie. Po 8-10 latach życia na ulicy nie jest to takie łatwe. Dlatego lepiej syczeć, gdy przeraża tylu nowych opiekunów i coś przerasta kociego staruszka. Tyle tylko pozostało z dawnego zawadiaki… Ciepły dotyk – temu nie potrafi się coraz bardziej oprzeć. Czas i życie odcisnęły piętno na jego wyglądzie.

Prosimy wesprzyjcie tego kociego seniora, którego przeszłość widać w jego spojrzeniu. Tylko z Waszą pomocą może uda się również to zmienić. Nie wiadomo ile czasu jeszcze będziemy mogli się nim opiekować.
Fundacja Przytul Kota
Kotarbińskiego 19 (jest to adres korespondencyjny)
91-163 Łódź
KRS: 0000582607
Konto: 92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
IBAN: PL92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
SWIFT: BREXPLPWMBK
tytułem: darowizna dla Serafina
*środki niewykorzystane na cel wskazany będą przeznaczone na cele statutowe.
Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę i udostępnienie.
Dziękujemy!

A może chcielibyście adoptować Serafina wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać do nas wiadomość na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D) — to jedynie 1zł dziennie. To jak? Możemy na Was liczyć? :) Do dzieła!

seraf

seraf1

seraf2

seraf3

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress