Pyza – szukam domku

Pyza – szukam domku
Wirtualny opiekun: Pan Wojciech Z. Dziękujemy!
Zostań opiekunem wirtualnym

Cześć, mam na imię Pyza. 😉 Jakiś czas temu zostałam zabrana z terenu firmy transportującej palety, gdzie biegałam między kołami samochodów. Duzi bardzo się o mnie bali, więc zabrali mnie i czwórkę mojego rodzeństwa. Teraz jestem bezpieczna i mieszkam w fundacyjnym lokalu – Mruczarni. Lubię być brana na ręce i lubię jak Człowiek głaszcze moje mięciutkie futerko. Nie drapię i nie fukam. Chcę w końcu zaznać czym jest prawdziwy domek, a nie rozpadająca się szopa w której mieszkałam i w której przeciekał dach. Chciałabym poznać człowieka, który weźmie mnie do siebie i pokocha niczym swoje dziecko, bo ja jestem takie kocie dziecko w końcu. Ciągle jestem głodna, bo ciągle rosnę, a teraz wreszcie w Mruczarni mam cały czas pełny brzuszek i wreszcie mi ciepło. Kocham się bawić i broić jak każdy młody kociak.

Mam ok. 5 miesięcy. Jestem już odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona, zaczipowana i mam książeczkę zdrowia. Chciałbyś mnie przygarnąć? Spodobałam Ci się? Proszę, zabierz mnie do domu. Ja czekam. Żeby mnie adoptować należy wypełnić ankietę przedadopcyjną: http://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zabezpieczenie okien/balkonu siatką. Kontakt w sprawie adopcji: Aga 604 268 143, Magda 509 581 758 (kontakt po godz. 16:00).

A może chcielibyście adoptować Pyzę wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać do nas wiadomość na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D) — to jedynie 1zł dziennie. To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!

IMG_0048

IMG_3411

IMG_3420

IMG_3442

Pyza-głowne zdjęcie

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress