Kinia – szukam domu

Kinia – szukam domu
Data publikacji: 27.10.2018

Kinia jest typem ciekawskiej iskierki. Lezie w każde otwarte drzwi, uchylone pudełka, wspina się na co da radę, pcha na ręce — byle wyżej. Lecz gdy nagle okaże się, że coś ją jednak wystraszyło: podskakuje na wyprostowanych nóżkach i znika za najbliższym rogiem. Kinia jest bardzo ludziolubna. Biega dokoła nas z ogonkiem skierowanym w niebo, jak z małą antenką nadawczą. Noszona na rękach, z ciekawością obserwuje świat z wysokości. Nie lubi siedzieć w miejscu, woli, gdy coś się dzieje. Zaś gdy jest cisza i robi się nudno — Kinia zasypia.

Kinia ma ok. 5 miesięcy. Jest odrobaczona, zaszczepiona, ma czipa i książeczkę zdrowia. Kinia bezbłędnie korzysta z kuwetki, je posiłki z miseczki i potrafi umyć sobie pyszczek po obiadku 😉

Szukamy dla Kini odpowiedzialnego domku, takiego — na zawsze gdzie będzie traktowana jak członek rodziny. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjne i zabezpieczenie okien/balkonu siatką.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją prosimy o kontakt (po godz. 16:00) z: Magdą 509 581 758 lub Agą 604 268 143  lub wypełnienie on-line ankiety przedadopcyjnej http://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/

A może chcielibyście adoptować Kinię wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę nie mniejszą niż 30zł.
To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!

IMG_2597

IMG_3433

Kinia- głowne zdjęcie

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
pl_PL
en_GB pl_PL