Kinia – szukam domku

Kinia – szukam domku
Wirtualny opiekun: Pan Wojciech Z. Dziękujemy!
Zostań opiekunem wirtualnym

Kinia jest typem ciekawskiej iskierki. Idzie w stronę każdych otwartych drzwi, uchylonych pudełek, wspina się na co tylko da radę, pcha na ręce — byle wyżej. Lecz gdy nagle okaże się, że coś ją jednak wystraszyło,  podskakuje na wyprostowanych nóżkach i znika za najbliższym rogiem. Kinia jest bardzo ludziolubna. Biega dokoła nas z ogonkiem skierowanym w niebo, jak z małą antenką nadawczą. Noszona na rękach z ciekawością obserwuje świat z wysokości. Nie lubi siedzieć w miejscu, woli, gdy coś się dzieje. Zaś gdy jest cisza i robi się nudno — Kinia zasypia.

Kinia ma ok. 5 miesięcy. Jest odrobaczona, zaszczepiona, ma czipa i książeczkę zdrowia. Kinia bezbłędnie korzysta z kuwetki, je posiłki z miseczki i potrafi umyć sobie pyszczek po obiadku. 😉

Szukamy dla Kini odpowiedzialnego domku, takiego na zawsze, gdzie będzie traktowana jak członek rodziny. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i zabezpieczenie okien/balkonu siatką.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, prosimy o kontakt (po godz. 16:00) z: Magdą 509 581 758 lub Agą 604 268 143  lub wypełnienie on-line ankiety przedadopcyjnej: http://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/

A może chcielibyście adoptować Kinię wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę nie mniejszą niż 30zł.
To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!

IMG_2597

IMG_3433

Kinia- głowne zdjęcie

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress