Chester – tygrysek z ujmującym charakterem

Chester – tygrysek z ujmującym charakterem
Wirtualni opiekunowie: Pani Ania Ł., Pani Sylwia J. oraz Pani Aleksandra S. Dziękujemy!
Zostań opiekunem wirtualnym

Chester ma obecnie 3,5 miesiąca. Po przebytej chorobie (herpes virus), która niemal pozbawiła go prawego oka, Chester widzi na nie słabiej oraz posiada mętną bliznę po uszkodzeniu rogówki, jakiego kotek w wyniku choroby doznał. Walka o uratowanie oka jednak się udała i dziś maluch radośnie ogląda świat dwoma oczkami :)
Długie leczenie i długi czas noszenia kołnierza nie wpłynęły jednak na rozwój i samopoczucia kociaka. Po okresie, w którym dostawał bolesne zastrzyki i często odwiedzał kociego okulistę, został tylko ślad w postaci mgły w prawym oku. Chester natomiast rozmiział się i polubił wspólne wycieczki- byleby ręka Opiekuna towarzyszyła mu w transporterze :)
Maluch jest niesamowicie pozytywnym i radosnym kotkiem. Pogodą ducha zaraża każdego, a przy tym jest dzielny i nieustraszony- jak na tygrysa przystało. Wiecznie chętny do zabawy i polowań- będzie gonił wędkę, ale i łapał Twoją stopę wychylającą się spod kołdry 😉 Kolczyki w uszach również okażą się dobrą zabawką- ciekawość Chestera jest nieograniczona. Uważaj jednak, gdyż Chesterowe zabawy niekiedy pozbawione są subtelności i kociak zapomina, że ręka to nie gryzak. Ale poza byciem rozbrykanym, kocurek jest również bardzo proludzki, ufny i kochany. Będzie Ci mruczał głośno na dobranoc i spał z Tobą w łóżku (uważaj, bo może mieć fazę na mycie Twojej twarzy). Bez wątpienia będziesz wiedział, że Chester Cię kocha, kiedy spojrzy swoimi bystrymi oczkami prosto w Twoje oczy i gruchając podbiegnie, by zaczepić do zabawy lub do mizianek. A to zawsze rozkrusza serca- nawet te twarde 😉

Chester jest po pierwszym szczepieniu, był odrobaoczny, posiada mikroczip i książeczkę zdrowia. Wciąż dostaje krople do oka i jeszcze przez jakiś czas z pewnością oczko trzeba będzie nawilżać. Poza tym jest zdrowy i pełen pozytywnej energii.

Jeśli zakochałeś się w Chesterze i chciałbyś zaprosić go na stałe do swojego domu, skontaktuj się z jego Opiekunką Kasią: k-dobrowolska@o2.pl, 606 362 939, lub napisz na: adoptuj@przytulkota.pl
Jeśli nie możesz adoptowoć- udostępnij- to Chesterowa szansa na dom.

A może chcielibyście adoptować Chestera wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę nie mniejszą niż 30zł.
To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!

Dziękujemy❤

chester1

chester2

chester3

chester4

chester5

chester7

chester8

chester9

chester10

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress