Tymek – kocurek do kochania

Tymek – kocurek do kochania
Wirtualny opiekun: Pani Joanna Ż. Dziękujemy!
Zostań opiekunem wirtualnym

Tymek został sam po tym, jak jego brat odszedł za TM. Kocurki były ze sobą mocno związane, co spowodowało, że po stracie towarzysza Tymek zaczął bardzo lgnąć do człowieka i zabiegać o jego uwagę.

Kocurek ma obecnie ok. 6 miesięcy. Jest przyjazny, proludzki i prokoci. Uwielbia spędzać czas na zabawie, gonitwach i polowaniu na pluszowe myszki. Najbardziej jednak lubi spędzać czas u boku swojego ludzkiego Opiekuna. Tymuś słodko woła, by zwrócić na niego uwagę, wije się między nogami, przybiega by się przytulić. Wtula sie przy tym i pręży całe swoje ciałko, ocierając nim. Wołamy na niego czasem glista- tak się wije podczas głaskania ;)No i oczywiście- pięknie mruczy.

Tymek to kocurek, który w pierwszych dniach pobytu w nowym miejscu może być nieśmiały. Ale to towarzyski i potrzebujący ciepła kociak, który szybko przełamuje swoją początkową lękliwość.

Kocurek został dwukrotnie odrobaczony, dwukrotnie zaszczepiony, posiada książeczkę zdrowia oraz microchip. Przed adopcją zostanie wykastrowany.

Jeśli Tymuś skradł Twoje serce, w sprawie adopcji prosimy o kontakt z Kasią: katarzyna@przytulkota.pl; 606 362 939

Jeśli nie możesz adoptować, udostępnij.

Dziękujemy!

A może chcielibyście adoptować Tymka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy napisać do nas e-maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią zostania wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😀 ) – to jedynie 1zł dziennie. To jak? Możemy na Was liczyć? :) Do dzieła!

tymek

tymek1

tymek2

tymek3

tymek4

tymek5

tymek6

tymek7

tymek8

tymek10

tymek11

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress