Lukrecja i Lobelia– zwykła historia zwykłych kotów

Lukrecja i Lobelia– zwykła historia zwykłych kotów
Wirtualny opiekun Lukrecji: Pani Katarzyna M. Dziękujemy!
Wirtualny opiekun Lobelii: Pani Teresa K. Dziękujemy!
Zostań opiekunem wirtualnym

Lukrecja i Lobelia to 7 miesięczne kocice, które urodziły się w pobliżu jednego z supermarketów. Dzieciństwo spędziły na przynależącym do marketu parkingu. To cud, że w tych warunkach udało im się przetrwać. Ukrywały się między autami, buszowały po parkingu w poszukiwaniu jedzenia. Dobra Dusza postanowiła im pomóc. Zostały złapane na sterylizacje i trafiły po opiekę fundacji. Mimo, iż obie kotki były półdzikie, to nie mogliśmy pozwolić, by wróciły w tak niebezpieczne do życia miejsce. Lukrecja i Lobelia są bardzo zżyte ze sobą i każdego dnia robią duże postępy. Jedna z kotek już nie ucieka na widok człowieka. Jest ciekawska i wszędobylska i nawet pozwala się pogłaskać. Druga zaś woli jeszcze trzymać się na dystans i obserwować poczynania swojej siostry z ukrycia. Każdy dzień to duży krok do przodu, jednak bez prawdziwego domu, miłości i cierpliwych opiekunów ich proces socjalizacji będzie trwał znacznie dłużej. Kocice są młodziutkie, więc przy odrobinie cierpliwości i odpowiednim podejściu, szybko się otworzą i przekonają do człowieka. Ale muszą dostać szanse. Ktoś musi zechcieć odmienić los tych zwykłych kotów i pokazać im, że już nie muszą się bać.

Lukrecja i Lobelia bardzo proszą o domek. Ten jedyny na całe życie. Jeśli chcesz dać im nowy dom i jesteś gotów pokochać je na zawsze – zapraszamy do kontaktu: adoptuj@przytulkota.pl, Magda 509 581 758 Agnieszka 604 268 143

A może chcielibyście adoptować siostry wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy napisać do nas e-maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią zostania wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli – to jedynie 1zł dziennie.

To jak? Możemy na Was liczyć?
Do dzieła!

42

43

44

IMG_2490

IMG_2492

IMG_4861

IMG_4860

IMG_4856

IMG_4855

IMG_4847

IMG_4846

45

49

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress