Gwiazdeczka – podaruj jej nowe życie

Gwiazdeczka – podaruj jej nowe życie
Wirtualni opiekunowie: Pani Ilona G., Pani Anita D-O. oraz Pani Anna K.-R. Dziękujemy!
Zostań opiekunem wirtualnym

 

 

Gwiazdeczka była kotem wolno żyjącym. Nikt jej nie karmił i nikt o nią nie dbał. Błąkającą się, z urwanym ogonem zauważyła Dobra Dusza. Kotka natychmiast trafiła do lecznicy, gdzie przeszła zabieg amputacji. Mimo iż była kotem półdzikim, ze względu na jej stan zdrowia postanowiliśmy, że nie wróci na wolność.
Gwiazdeczka została i z dnia na dzień obserwowaliśmy jej metamorfozę. Przeszła już wszystkie możliwe etapy adaptacji i teraz jest w punkcie – szukam domu.
Nie jest to kot nakolankowy. Nie łazi za człowiekiem, pakując łebek pod pachę. Nie wskakuje na bufet i nie wyjada z miski, gdy nakłada się jedzenie.

Gwiazdeczka po prostu jest i jest szczęśliwa na swój koci sposób. To szczęście daje jej pełna miska, poczucie bezpieczeństwa, krzątający się gdzieś w pobliżu człowiek i fundacyjna miłość – Funio. Nadszedł ten moment, że Gwiazdka z Funiem lub bez, powinna mieć swój prawdziwy dom. Dom przez duże D, któremu nie straszny będzie kot po przejściach i który zaakceptuje kotkę taką jaka jest. Miłość potrafi zdziałać cuda i otworzyć serce najbardziej zamkniętego w sobie kota. Wierzymy, że w przypadku tej kotki też tak będzie. Gwiazdeczka czeka na swój domek w fundacyjnym lokalu.

Jeśli ta piękna kotka o niezwykłych oczach sprawiła, że chciałbyś/-ałabyś podarować jej dom na jaki zasługuje – skontaktuj się z nami.
Gwiazdeczka jest odrobaczona, wysterylizowana, zaszczepiona. Gwiazdka chętnie wyadoptuje się w dwupaku z swoją fundacyjną miłością Funiem. Kontakt w sprawie adopcji: adoptuj@przytulkota.pl, Magda 509 581 758 Agnieszka 604 268 143

A może chcielibyście adoptować Gwiazdkę wirtualnie?

To bardzo proste – wystarczy napisać do nas e-maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią zostania wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę.
Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli – to jedynie 1zł dziennie.

To jak? Możemy na Was liczyć?
Do dzieła!

1

2

Gwiazdka-zdjęcie głowne

Funio i gwiazdka

Funio i gwiazdka.JPG2

Gwiazdka2

IMG_4575

IMG_4571

IMG_0176

3

5

6

7

8

9

10

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress