Roland – nie skazuj mnie na samotność

Roland – nie skazuj mnie na samotność
Wirtualny opiekun: Pani Katarzyna Ch. Dziękujemy!
Zostań opiekunem wirtualnym

Aktualizacja: Roland znalazł już swój Dom Tymczasowy u p. Agnieszki z Kielc. Dziękujemy bardzo za opiekę i serce Pani Agnieszko 😉
FeLV+ to nie wyrok. Dom potrzebny na wczoraj.

——————————————————–

Każdy nasz podopieczny zasługuje na dom. I dla każdego prędzej czy później taki dom znajdziemy. Są jednak koty, które nie mogą czekać. Poznajcie historię Rolanda. Roland to koci senior – lat 12, a może i więcej. Nie wiemy gdzie żył, czy miał dom i opiekuna. Kilka miesięcy temu został podrzucony do stada kotów wolno żyjących. Był osłabiony, odwodniony, z kocim katarem, wylewającym się z uszu świerzbowcem i rozległym stanem zapalnym w pyszczku, utrudniającym jedzenie. W takim stanie trafił pod naszą opiekę. Rokowania były ostrożne, ale wygraliśmy walkę. Dziś Roland czuje się dobrze. Dziś… bo nie wiemy co przyniesie jutro… Roland jest nosicielem wirusa kociej białaczki. Po piętach depcze nam czas – ile go zostało Rolandowi? Tygodnie, miesiące, lata? Ze względu na nosicielstwo szanse na znalezienie domu dla Rolanda drastycznie zmalały. Wierzymy jednak, że nie jest to niemożliwe. Czy znajdzie się osoba, która spojrzy na kociego seniora sercem, dla której wiek i stan zdrowia Rolanda nie będą przeszkodą? Smutek w oczach Rolanda nie pozostawia wątpliwości. Kocurek bardzo potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, ciepłego kąta, pełnej miseczki i rąk do głaskania.

Szukamy domu bez innych kotów lub z kotami, które tak jak Roland są nosicielami wirusa. Roland jest wykastrowany i zaszczepiony, posiada chip oraz książeczkę zdrowia. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Jeżeli masz wielkie serce i jesteś gotów dać dom Rolandowi zadzwoń do Agnieszki – 604 268 143.

IMG_2736

IMG_2814

2

3

4

5

IMG_3448

Roland2

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress